,

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition

(دیدگاه کاربر 1)

The Witcher 3:Wild Hun

این عنوان بسیار زیبا و پرهیجان توسط شرکت cd projekt red ساخته شده و منتشر شده است .

سبک بازی rpg (نقش آفرینی) میباشد .

داستان در اروپا اتفاق میوفتد و دارای محیطی رمز آلود میباشد . در قسمت قبل این بازی گرالت شخصیت اصلی بازی متوجه میشود که در جوانی عاشق ینفر ( yennefer ) بوده است و ینفر توسط دنیای wild hunt دزدیده شده و در اختیار گروهی از الفها قرار دارد . در The Witcher 3:Wild Hunt که گرالت در قالب یک wild hunt ایفای نقش میکند درگیر یکسری کابوس های سردرگم میشود .

این بازی دارای یک گرافیک فوق العاده و بینظیر میباشد و سازندگان به خوبی روی جزئیات کار کرده اند . موسیقی بازی بسیار خوب و عالی کار شده امیدوارم از این بازی لذت کافی را ببرید .

 

لقب گرفتن به عنوان بهترین و کامل ترین بازی سال 2015 در حالی که شاهکارهای میازاکی و تاد هاوارد و کوجیما نیز وجود داشتند کاری بود بس دشوار که فقط از پس استدیو تحسین شده ی Cd Projeckt Red بر می آمد.
و حالا این شاهکار با این پکیج کاملترین و بهترین تجربه اش را به شما هدیه میدهد در این دیسک شانزده عدد DLC وجود دارد که نیازی به دانلود نیست و حتما میدانید که بسته های الحاقی داستان Heart Of Stone و Blood And Wine جز برترین DLC های تاریخ قرار گرفته اند و به عقیده ی خیلی از طرفداران حتی پا فراتر از بازی اصلی نهاده اند.

دسته: ,

بر اساس 1 ​​بازبینی

5.0 مجموعا
1
0
0
0
0

افزودن نقد و بررسی

 1. علی

  سلام عزیز اورواچ سویچ هم اومده کی میارین ؟ یا اصلا میارین شما ؟

  علی

  • گیم پلی ایران

   سلام بله میاریم حتما

   گیم پلی ایران